Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz unclefucka #65166 üzenetére

    Szép-szép, de valami gond lehet. Megy mindegyik Voodoo ? A FastVoodoo 3.5 van fent ? - szerk - látom az :B Kiköböztem hogy avval megy a legjobban Win98SE alatt. SocketA- s rendszerrel láttam a legmagasabb pontot a neten, valami 5900 körül, 3DM99 alatt. Ezt én egy kicsit le is hagytam a PIII @1GHz- el BX- ben.

    Konfig :
    Abit BE6 lap
    Coppermine P-III @1000MHz processzor
    2x128MB PC100@124@133MHz SDRAM
    Albatron GeForce4 Ti4200 vieokártya
    2xInnoVision Voodoo2 12MB SLI- ben
    Intel 10Mbit hálókártya
    SB Awe32 CT3990 2x1MB RAM
    40GB Samu (Win98), 1GB Seagate (DOS) HDD- k
    Sony CDRW
    1.44 FDD
    Nemtudomagyártóját/típusát ATX toronyház
    Azona 300W táp
    Win98SE

    A teljes blog [link]

    Nálad a proci és a chipset is jóval gyorsabb, magasabb eredményt hívna. Középen van a System info ablak, melyet a 3DFx fülről lehet lehívni. Ott a Scanline interleave- nek detected státuszban kell lennie, a memóriablokkoknak pedig dupla méretnek a single Voodoo2- höz képest. Csak javaslat, ha nem így van, próbáld átsetupolni, márcsak amiatt is mert kíváncsi vagyok hogy 462- ben fölé lehet-e menni a BX- es eredményemnek. De az is lehet hogy itt is spéci helyzet van, mint pld a Ti4200 és a GeF2GTS esetében, utóbbit pld jobban kedveli a BX, tehát az is lehet simán hogy a V2SLI- hez a BX az utolsó melyben kimaxolódik (driverek, utasításkészletek, kompatibilitás vagy....stb...mittomén).

    Mondjuk annyit azért hozzáteszek még, hogy Te röptében alkottad a projektet, én meg min fél évig kísérleteztem vele :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák