Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz DarthSun #65111 üzenetére

    Köszi! Ebben a kariban még tudok bízni, de használt GF3 Ti200 és GF4 Ti 4200 / 4400 már halt meg nálam is, ismerőseimnél is, ezért a hármas és négyes szériáért nem tudok lelkesedni. (Tudom, ennyiből nem kéne általánosítani, de a rossz szájíz nekem már hozzájuk kapcsolódott.) A GF2 bármik, meg az FX bármik viszont engem sosem hagytak cserben. Más tészta, hogy a GF2 lepkefing erejű, az FX meg ugye egy nagyon elbaltázott sorozat. Viszont az máig bennem maradt, hogy linuxon (!) szépen vitte a Deus Ex első részét egy FX 5200-as, talán 1024*768-ban. OpenGL-ben nem rosszak talán annyira az FX-szek.
    Mikor 2004-ben a PH!-ra regisztráltam, egy 9600 Pro-t hajtottam éppen, és jó volt, de annál azért valamivel erősebb karikat is szeretnék beszerezni. 9700 Pro, 9800 Pro kábé beszerezhetetlen olcsón.
    Össze kéne írnom egy játéklistát, segítene eldönteni, mik legyenek majd a legerősebb beszerzendő kártyák. A legtöbb játékomhoz nem kell még egy 9600 Pro se, de mondjuk az első Splinter Cell már húzósabb VGA igényű.

Új hozzászólás Aktív témák