Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz pw12345 #20173 üzenetére

    én azokat az aukciókat lesem, ahol max 1-2-3 eur a németországon belüli szállítás (ismerőshöz küldetem), vagy ha 4-5-6 akkor legyen 2-3 érdekes dolog nála lehetőleg, plussz magát a cuccot is alig 1-2 eur körül üthessem le. tényleg bagóért vadászom a cuccaimat, ha valamivel szállítva 6-8eur-ig felmegyek az már tényleg ritka. persze előfordult már nem egyszer, hogy meg is szívom, lemaradok valamiről. egy 2+2 megás AT3D PCI kártya pl 1.5+2 eur-ért az enyém lehetett volna, ha nem rosszul állítom be az ébresztőt és pont lecsúsztam 1 perccel. az angol ebay-en meg most a napokban csúsztam le két érdekes kártyáról: már legalább fél éve láttam egy cirrus laguna 3D CL5465 kártyát 1 font licit indulóval, 5 font szállítással magyarországra. már sokszor lejárt, senkinek nem kellett. de úgy voltam vele, hogy azért bő 2e pénz az 1 kártyáért sok. erre a két ünnep között kiszúrtam egy STB MPACT2 kártyát szintén 1 font indulóval, licit nélkül, és látom hogy ugyanaz az eladó. gondoltam szuper, holnap írok neki hogy együtt küldi e a kettőt - ha 8-ért meglenne a 2 kártya, úgy már jöhetnének. erre másnapra levette a cirrus kártyát, 2 nap múlva meg az mpact-ot is (eladta őket más oldalon). szóval már nem egyszer csúsztam le érdekes cuccokról, de sokat sikerült is megfognom. így is már nem kis összegben van a gyűjteményem, nem akarok vele végképp elszállni... most éppen frissen lecsúsztam egy asus 8460 ultra kártyáról kemény össz 4 ojróért, mert elbaxtam a tizedes pont-vessző témát... :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák