Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz Yutani #17743 üzenetére

    Hát, rengeteg "gémer" ismerősöm van, akik szintúgy vannak vele mint én, de nyilván teljesen szubjektív volt a kijelentésem, ez jogos. :) Lehet nekem azért unalmas, mert én alapból very high-on játszottam vele. ;) Egyébként nagyon hosszú ideje csak a régi játékok kötnek le..

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Yutani #17743 üzenetére

    Esküszöm szó szerint ezeket akartam leírni és én is így volt ma a crysissal, 2X toltam végig először 3870essel mediumon utána dupla 4850-el very high-on, de nemrég az 5850essel is neki kezdtem :))
    Ranagol! egyszerűen itt arról van szó, hogy a mostani stílusú játékok neked nem jönnek be... illetve a játékmenet.. ezért érzed fosnak...
    A Dirt3 pl most az egyik kedvenc játékom.. jó a gymkhana stílus nekem se fexik be és ép pezértnagyon hamar le tettem a játékról, de újra neki álltam, és rájöttem nagyon sok rally van benne, és egyszerűen imádom, tű éles grafika nagyon jók a hangok benne, pontosan annyi realisztikusság van benne ami nekem kell, egyszerűen nagyon imádom...
    És a haverjaid is így lehetnek, ezek a játékstílusok nem jönnek be... De attól még nem fosok a játékok, csak némileg megváltoztak ;)
    És nem teszem OFF-ba mert ez is kötődik a retróhoz elvégre retro játék vs modern játék a témánk :D

    Visszatérve a lanparty-ra: nagyon jól látod, unalmasak azok a játékok! De tudsz jobbat? olyant!!!! amivel egyszerre nem csak 8a-n lehet játszani... ez volt a gond az MW2-vel is sokunknak... COD2 és a Far Cry azért megy nagyon mert sokan tudunk vele játszani nagy csapatokkal... meg ugye a CS Source.
    a Crysis multiaj télleg lófütyit nem ér, akkor meg mi jöhetnemég számításba?

Új hozzászólás Aktív témák