Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Bile Demon #103856 üzenetére

    Pedig az áttöltött imageben nagy reményem volt. Nézem hogy a cregfix abban nincs betöltve, bepakoltad az autoexecbe? Nálam az image, ahogy írtam, áthozott Core2- ről, boot, majd elkezdte feltölteni az eszközkezelőt félig, reboot, utána végzett. Kisebb faragás a végén, csak szubjektív userszintre, felbontás, linkek, alapvető működés.

    Nem biztos hogy jól értelmezem, az Alderen akkor fut, vagy ott is hibásan műkszik?
    A retró 3DMarkok több-kevesebb patchel indulnak csak modern gépen, az imageben vannak moddolt verziók. 3DM01 nálam is kiírja az MMX hiányt, de utána indul. HWinfo szerint pedig van MMX a modern procikban.
    Restart DOS mód - nem is emlékszem, nem szoktam használni, vagy egyből Win, vagy közvetlen DOS starttal nyomulok, de ezt mindjárt megnézem, ellenőrzöm.

    Ha Alderen be lehetne indítani, és a retró tesztek is lefutnának, alaposan lenyomná a pontszámaimat, pld a 61262- őt. Jut eszembe a képmentésről, 4C/4T általában a leggyorsabb, HT/SMT lassít, 3DM06- tól pedig már 8C/16T a gyorsabb, vagyis az adott CPU max.

    Virtualbox, DOSBox : nincs tapasztalatom, nem használom, ill DOSBox kísérlet volt régebben, de sikertelen, nemigazán tudtam belőni, nem értek hozzá.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák