Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    addikt

    válasz #78522999 #102548 üzenetére

    Az 5 perc kb jó, gpu méretétől függően én max 4 és fél percig szoktam. De volt, hogy 4 perc után teljesen megsütöttem a gput, és teljes halál lett az eredmény. Kisebb gpukat max 3 percig szoktam.

    Nekem kb ilyesmi van: https://www.moemax.hu/p/holegfuvo-2000w-0036270159
    Az enyém nem 2kw hanem azt hiszem 1.3kw vagy hasonló.

    A 350 fok kb oké (igazából a 300 is elég, csak azért javasoltam 350-et, mert azt minden tudni szokta, de van, aki 300 alatt csinálja).

    A fújási erő beállítását nem tudom hovatenni, de előfordulhat, hogy az kevés volt neki, szerintem az enyém sokkal több hőt ad le neki, és sokkal gyorsabban, a tied lehet, hogy maxra kellene tenni, de ezt ki kell tapasztalni.

    "közben ram hibája is lett"
    akkor végülis a gpu részt azon a kártyán sikerült reflowolni. félsiker. így legközelebb már tudod kb, hogy mire készülj. amúgy a ramot is lehet reflowwal gyógyítani, persze annak nem kell 5 perc, max 2. az elég látványos, ha felúszik, mert elkezd táncolni a trutymó tetején, ahogy körözöl körülötte, szóval tudod, hogy mikor olvad meg.

    [ Szerkesztve ]

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák