Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    de ez a K6-2 vs BX-es Cel1 kérdés utána rendesen megfordult... később a K6-2-met egy BE6 + Cel2 633@~1.1GHz váltotta. vettem bele egy Gef2 MX400-at, de amikor átvittem haverhoz és kipróbáltuk a KT7A + 750-es duron-jában, akkor rendesen meglepődtem, hogy a 2/3-ad órajelével is már éppen veri mindenhol a cerkát, ráadásul némi tuningtartalék még a duronban is volt. úgy rémlik hogy 930 körül volt a vége, ami még plussz negyed teljesítmény. és ez még csak egy duron, nem is thunderbird volt... visszanyalt a fagyi... :U :C

    (#20232) Ádyka válasza zotyesz66 (#20229) üzenetére

    simán, a végén én is 768 megával járattam. az 512-es modult tényleg nem ette már, csak a felét látta ha egyáltalán elindult vele... hallottam sokfelől a BX memória kompatibilitási problémákról, de nekem valahogy soha nem sikerült belefutnom...

    mostanában kevés időm van itthon retrózni, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire is képes egyik másik érdekesebb vidkártya a dupla procis BP6-ban. annó a bátyámnak 2x Cel 400@552-n járt benne, de azok a procik már nincsenek meg. most szintén 400-asokat szerváltam bele, és az előzetes tesztek alapján úgy tűnik, hogy még 600-on is stabilak... :))

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák