Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Hali, szeretném mostani félkonfigom lecserélni és lehetséges átállni a ,,sötét oldalra", szóval véleményképp, átlagfelhasználásra (Film,zene, és kisebb játék) ki milyen kombót ajánl.
    Játék={Source, Fifa12, max napjaink játéka 1óra/nap :DDD }
    Mint látszik nem vagyok Gamer, de saccra egy 1,5 évre tervezem váltok valami jóra és írom mire is gondoltam:
    FX-4100 :
    - Lapban 970-es elvileg elég bőven: Asrock 9740 Extreme 4,3 esetleg Gigabyte 990FXA-UD3 , vagy amit ajánlotok.
    FX-6100:
    - Lap: Gigabyte 990FXA-UD3 , UD5 (használt!), Asus M5A99X EVO/M5A97 XXX(ide pro/sima/EVO) ~30k-ig használtan vagy újonnan.

    -Mindenképp 2x4GB ram, amit ha jól nézegettem mindent megeszik, de nekem a régi Crucial Ballictix Sport/Tracer/Elite tetszik, ami elég jól teljesít Bull alatt.

    Ki mit ajánlj még nem döntöttem el - infókat várok mindenkitől - , szóval saccra stabilan 4100-ban mint néztem 4,5 benne van, 6100 sem rossz széria....
    Hűtésben gond nem lesz True rev. C marad amivel ár/érték arányban jobbat nem találni szerintem.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz HartgeH3-2.8 #6322 üzenetére

    :R
    Bajom az nézegettem az új generációs ,,javított" 4170, 6200 nekem nem fekszik, és sokat is fogyaszt.
    Elvileg a rég szériát alul lehet feszelni elég jól és jó a tuning is, bajom hogy s939 óta nem nézegettem mikor még DFI UT Lanparty Nforce-Ultra D-s lapom volt és 3700+-os San Diego procim :DDD
    Lehet EVO-s lap helyett a sima 20k-s vagy 20+-os lapok is megfelelnek, de majd kiderül a ,,guruk" mit írnak.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz Borokafa #6324 üzenetére

    Giga lapokban eddig jól megbíztam igaz akadnak/akadtak gondolok a mostani am3+ , X79-ben is.
    Kérdésem hogy mindössze 990FXA és 990XA között mindössze alapvetően +1db PCI-E vezérlő szinte a különbség, illetve a nyáklap (fekete), a különbség?

    Mint látom 8+2es fázisban van mindkettő, igaz alatta a 2 fet elhelyezése az 990FXA és 9900XA lapon máshogy van még.

    Wengeance = Vengeance :DDD , nem okoskodni akarok, még újabb kérdés a Giga felé...
    ECO ramokat hogy kezel?
    Tehát magyarra fordítva Dram Voltage lehetőleg 1.25V-tól indul vagy a szoksáos 1.4V-tól 1.65V-ig?
    Bocs a hülye kérdésért csak sok lapnál láttam hogy 1.4-1.5V van csak alpban és utána skálaszerűűen 0.125V-ként növekszik.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák