Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz rsanya87 #76979 üzenetére

    A 450w -os táp, az 12 voltos ágon tud ennyit? Egyébként mikor nekem 8350 volt, én 4.7 en járattam, azt hiszem 1,375v -on, (de olyan rég volt, hogy nem biztos), konnektorból mérve prime alatt simán felvette a gép a 220-250w-ot. Nálad az 1,356v az kb ez a szint lehet, talán kevesebb (cirka 180-200w). És ebben benne van már alaplap, ventik, vinyók. Ha nem játszol, és nincs mellette több mint egy 100-120w os vidkártya, akkor mehet még a tuning.

    Az fx-ek egyébként is túlfeszeltek voltak gyárilag. Én simán rápróbálnék egy 4,5-re, ott már elég combos, és tapasztalatom szerint 1,4v alatt még hűthető. Arra figyelj, hogy 65 fok felett tartósan ne legyen. (játék alatt még ennyi sem lesz).

    erer1000: Igen, sajnos, van hogy el kell engedni, nem érdemes már pénzt rakni bele. A 2xxx es ryzsákat meg nem mérik aranyárban egyáltalán. Nem vagyok egyáltalán jártas már az amd oldalon, de alaplapvásárláskor azért nézd meg, hogy ne pont a határesetest vedd, hanem jobbat. Értem ezalatt a vrm hűtését, és hatásfokát, ill. esetleges 3xxx kompatibilitást is.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák