Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hencso

    Ármester

    válasz Pro!Petya #71973 üzenetére

    4.9ghz ibt alat nem fut le a hec kedvé ért néztem meg hogy egyáltalán be tölt e az op rendszer aida 64 el hamar egy bech et toltam azt ennyi nem vettem észre lényegesebb gyorsulást azal a +400mhz val játékoknál talán 3fps +- de többet nem hiszem h nyerek vele 4.6ghz en ha letudnám szedni habugi dropboxos fx patch jét akkor lefutatom neked nagyon szivesen 4.6 on mert ide meg vannak abe állitásaim ahhoz hogy 4.9 ghz re ki silabizálja mit menyi fesz kell se idöm se energiám és tök fölösleges egy 7950 es vga alá...
    Viszont Volt Enermax Liqmax 2 240 esem és itt ép rágtáka fülem a srácok hogy játékos víz én naiv nem hittem nekik oszt jött a nyár de télen is GTA 5 alatt 56 fok vs 47 fok ha kipucoltam ha nem akkor is elment 57 -60 fok köré a játékos vizzel a brutál torony hütésem meg úgy vettem meg hogy ép kifogtam ph n jó áron de a Nagy faluban csak lakik valaki olyan aki segitt neked ebben a kérdésben hogy a dupla tornyos nagyok simán leverik a kompaktokat .... és halkan meg jegyzem (BQ= Maradj Csendben) leginkább a vga 2 ventijét halom meg a ház ventiket hogy mennek aproci hütöét meg nem is hallani ha leveszem a ház oldalát... akki meg nem hiszi el nekem az utána nézhe a net teszteket meg kell nézni ha van rá lehetöség ki kell probálni! szerény véleményem! én a sok kompaktos akik nagy házakba pakolnam több 10k kompaktokat lecserélném egy ilyen batára azt had menjen ...

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  • Eclips21

    őstag

    válasz Pro!Petya #71973 üzenetére

    nem írta hogy 4,6on mekkora feszt ad neki, de amúgy bírhatja is akár ekkora hőfokon de 4,9en 1,5V-al tuti nem :D

    (#71957) Hencso ez a ram időzítés valami eszméletlen sz@r, tuti hogy így kell futnia? mert elég lassú is meg a késleltetés is nagyon nagy

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák