Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz GeronimoTama #50067 üzenetére

    Azért mert a Giga elég spórolósra vette a figurát 280/280X esetében, nincs szenzor ami mérné/mutatná a VRM-et. :(
    A 280 topicból tavasszal járt nálam egy srác a hibagyanús Giga 280X-ével.., azt se tudtam hol fogjam meg hogy valami elne törjön rajta, nagyon gáz az a kártya.
    Némi tesztelés után (cirka egy óra) kiderült semmi baja, a poén akkor jött amikor készült távozni.., nem tudtuk megfogni a kártyát olyan meleg volt az egész nyák, vártunk egy negyed órát mire ki tudtuk venni.. :DDD A VRM hűtése konvergál a nulla felé, megsaccolni se mertem hány fokos lehet. (Utána azon röhögtem magamban, hogy biztos direkt nem raktak mellé szenzort hogy ne látszódjon amikor 100+ fokos.. :D)
    Az ASUS után elég mellbevágó volt, persze ezeken meg a vram nincs hűtve egyáltalán.. :W

    A Sapphirenak sikerült legjobban az R9-es Tahiti "újragondolás", Dual-X/Vapor-X/Tri-X kártyák nagyon rendben vannak! :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák