Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Kutya_7 #49588 üzenetére

    Minél nagyobb a "huzat" ami lefújja a bordákról/lamellákról a meleget és minél több az adott hűtőn lévő hőcső, annál nagyobb a difi optimális esetben a CPU/1db hővezető csőn mérhető hőmérséklet különbség.
    Ezt írom feljebb is! :K

    Ahogy privikben is írtam mielőtt 8350esre váltottál, valószínüsíthető volt hogy 5Ghz-hez kevés lesz a Matterhorn. Az, hogy találtál egy tesztet amiben a SilverArrow vagy hasonszőrű hűtő teljesítményét hozza, az egy dolog.. :B

    Ismétlem, szerintem már ez is nagyon szép teljesítmény tőle! (kb. 4.5öt reméltem..)
    Lecserélni..., hát te tudod. Igazából ha jó áron el tudod adni akkor talán. 3-400Mhz-et nyerhetsz maximum egy top kategóriás léghűtéssel, ezek azért nem olcsókak, no és persze némi hőmérsékletet..
    A helyedben előbb kitesztelném egyáltalán tud-e 5Ghz-et a proci/lap és ha igen milyen fesz mellett, gondosan ügyelve rá hogy ne forralja szét magát! :K
    Teszem azt ha 1.525V alatt bootra tudod bírni/kisebb terhelést produkáló játékok nem fagynak így/flash, akkor esetleg megérné a váltás, de a gyakorlatban a 4.7/5Ghz között azért olyan nagyon sok difi nincs már! :N

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák