Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ViZion #49570 üzenetére

    Wee. a DX:HR nagyon nagy game!! (Nem mondom meg mennyiért vettem meg Steamen egy "akciós" hétvégén.. :(( )
    Már vagy 4-5x végigtoltam, régivágású FPS és az inventory...AHHH, na mind1 nagyon szeretem! :K
    Az zenéje/OST-je pedig.., OMG! Még ha valami hulladék lenne, ez magában eladná!
    Az egyik kedvencem belőle.., az Icarus: [link]

    Lost Alpha?? Vaze, nyár elején végigoltam egyszer amikor kijött, az első patch után pedig újra.., azóta is várok a 3.-13. végigjátszással amíg nem lesz kint a 3.-5. patch, kicsit még bugos (volt..) de játszható és a hangulata igazi Stalker mennyország, szintén zenész mint a DXHR, nagyon jó! :)

    A DeusEx nem túl gépigényes, a LostAlpha is csak addig volt az, amíg volt szíves egy magot használni.., némi feladatkezelő buher (modulonkénti +1 kikapcsolása..) és az első patch után vajsima lett.

    Crysis3-at ne vedd meg ha még nem tetted, tesztelni jó, amúgy az egész játék olyan hogy egyszer végig lehet játszani+gyönyörködni a grafikában és kb kifújt.. ;]

    (#49572) Béka 3:

    Őszintén? Lövésem sincs! :(
    Az általad linkelt kép szerint megoldanám benne a 2x2-es kialakítást és megnézném mire elég.
    A házzal kapcsolatos gyakorlati tapasztalat híján én a helyedben felkeresném ötletekért az alábbi két topicot: [link], [link]

    Józan paraszti ésszel kb addig jutok, hogy a ház tetejébe/hátuljába két erősebb ventit tennék ami kifelé tolja a meleget, minden más helyre pedig ahova még venti tehető beraknék vmi átlagosat, ami kintről szívja befelé a friss levegőt..(amit a zoknid állít elő nem messze a gépháztól.. :DDD )

    (#49574) hackeeeee:

    Biztos nem minden esetben jó, speciel az enyémek sem mennek 1.5V-al.
    Ha auton hagyom talán 10/1x ha bootol a gép, akkor is 1333asként kezeli őket.

    (#49576) HERR Z:

    Azért a 4.7-4.8Ghz 1.35V-al vagy kevesebbel igazán "nyald ki a szemfenekemet" kategória.. :K ;]
    Aki nem tudja honnan idéztem az még kisautó.., matchbox.
    Crysis3 második pályáját nézd meg, WelcomeToTheJungle.., az őrtornyos résznél 80-90%-ra terheli a procit akkor is ha agyig van húzva.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák