Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Eclips21 #49562 üzenetére

    Sajnálatos.., 4.3hoz egyébként annyira nem sok az 1.41V. Erős közepes, ez még nem jelenti azt, hogy gyengébb proci lenne. Azért nem ugyanaz mintha 4.5-höz kérne 1.5V-ot..

    Próbálgasd 4.3 mellett mi az a fesz, amin már okés, az egy fix pont lenne ahonnan ellehet gondolkodni a "hogyan továbbon", feltéve ha van rá igény/szükséges.

    (#49563) Béka 3:

    Simán elképzelhető, hogy a proci miatt fülled be a ház/VGA. :K
    Ugye a minél nagyobb CPU hűtő sem megoldás egy ponton túl.., szerintem te éppen itt jársz vagy már túl is haladtál rajta. Azért 2db 12es venti nem túl sok. :(
    Hiába tennél rá nagyobb hűtőt, ha a ház nem tud akkora huzatot biztosítani ami kiviszi a meleget.

    Az újabb játékok szépen kezelik már a 8szálat, már amennyire meg tudom ítélni. Sokan rettegnek a GTA5 gépigényétől de spec nem tartozom közéjük. Megjelenés után nem sokkal érkezni fog hozzá a Mantle patch (igaz ahhoz GCN Radeon kell h érjen bármit is, HD7000/(+átnevezéseik) széria és felette..), ámbár akár DX akár Mantle, szerintem sokkal inkább az erős VGA mintsem az erős proci fog hozzá kelleni. A másik játékot nem ismerem.

    (#49564) hackeeeee:

    A régebbi ramok többsége (köztük a sajátom is..) még 1.65V-osak voltak nem?
    Lehet rosszul emlékszem, de simán megmagyarázná miért keveslik az 1.5V-ot.

    (#49565) miklosss2012:

    Ah, közben felhomályosítottak..
    Általánosságban is szoktál teszteket/bencheket hiányolni, abban a hitben éltem ez is egy ilyen eset.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • stratova

    veterán

    válasz Eclips21 #49562 üzenetére

    FSB OC nem játszik? Esetenként feljebb lehet jutni vele mint szorzó pöcögtetéssel. Hova-tovább (felőlem kövezzetek meg érte) egyéni turbo core kiteztelés? Bár utóbbinál Silver Arrow kb.malmozna.

Új hozzászólás Aktív témák