Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Habugi #49515 üzenetére

    nem akarok tucatnyi progit futtatni, csak a gépet figyelni... ezért is volt jó az openHW monitor. Csak a "nagy" FX-el baja van. Core Temp nem szimpi, az installer csupa scumware. Leszedtem egy zip-est, az megfelel, de csak proci+ram. Amit Kutya Úr ajánlott fentebb, azt meglesem majd. Egyelőre marad az open HW monitor, mert csak a proci frekit nézi be, a többi frankó.

    BF4-em nincs, Crysis 3 sincs... Drága volt, meg nem éreztem a késztetést, hogy egy cdőjátékra kiadjak bő 10k-t. Majd meglesem, gondolom már ócóbb. Az első Crysis+warhead+multi egyben volt 2000 Ft a teszkóban anno, nah, az megérte. 1 évesen, 2000 Ft-ért 3 játék. A 2. is úgy lett meg. Meg elég sokat összeninjáztam -van erre topik :K - csak játszani kellene velük...

    kulcsarbence: Talán a VGA kicsit overkill, ha egy monitorod van, amúgy rendben van az a vas. 30k körül van az a proci, Intel oldalon ott még elég szerény a felhozatal... Intel játékos procik (ahhoz a VGA-hoz) már inkább 50 k körül vannak... Arról nem beszélve, h mobot is kellett volna cserélni. Legközelebb AMD? Majd kiderül miket adnak ki DDR4 mellé. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Eclips21

    őstag

    válasz Habugi #49515 üzenetére

    azt meg a gyari hutovel csinaltam xD szoval biztos 80foknal dobja el mert pik pak felmelegitettem 80ra :DDD. Sajnos nem tudtam meg jatszani vele, tegnap raktam ossze nezegettem a biost gyors 4GHzre huztam es ibt de 52fok fole nem ment, viszont vissza vette a frekit :( szoval el neszek vele mert meg ez se megy :(

Új hozzászólás Aktív témák