Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz tothjozsi96 #47943 üzenetére

    Nah, akkor LASSAN írom: AMD-t is használhatod gyárival, a procinak SEMMI baja nem lesz. CSak ha eléri a hőfokot, akkor lassít a tempón, ahogy Intel is. Viszont a hűtők hangosak. Persze, aki mittomén reptér mellett lakik, annak semmi nem hangos, ez szubjektív. :U

    "Szerintem ha nem tuningolja az ember a processzorát bőven elég az amit adnak mellé." - szerintem kibaszott kevés géphez volt szerencséd, vagy csak az alsó szegmenshez, ahol nincs jelentős hő, esetleg halláskárosultak mondták :DDD . Maradjunk annyiban, ha benézel a vizes vagy a hűtős topikba, rengeteget költenek emberek arra, hogy a szar gyári hűtés helyett értelmesebb, halk hűtésük legyen. Nem mindenki igényes erre. Tuningnál meg feltétlenül kell, mert a hőtől instabil lesz, visszafogja a procit. Persze játékban ez nem mindig jön elő, de aki renderel egy órát, az tudja, h nem mindegy. De nem vagyunk egyformák...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák