Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Cseri0058 #46567 üzenetére

    Az MSI 970A G46 szvsz nem igazán 4 modulos FX közeli barátja. Ha mégis az lesz hűteni kellene a VRM-et s lehet, hogy úgy már az egészségesebb EVO 2.0 áránál járunk. Amennyiben hűtőre sem nagyon szánnál (mert akkor meg lassan gyári kivitelű i5 közelithető árban), úgy Frescho finomhangolása is érdekes lehet, amelyet az összefoglalóban is megtalálsz.

    [ Szerkesztve ]

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Cseri0058 #46567 üzenetére

    A kerdes nem az h megeri-e, sztem igen, azt a lapot nem ismerem, ha megveszed kivancsi vagyok a tesztekre :)

    Abban az arkategoriaban itt van ez is: ASUS M5A97 EVO R2.0 ezt masok ki tudjak neked elemezni.

    Mostanaban kjtszogatok regebbi jatekokkal es teljesen rendben van ez a proci, kicsit huzni kell h stabilan adja le a teljesitmenyet. Attol is fugg milyen jatekkal jatszol mostanaban, en tegnap sasoltam, h rengeteg jatek le van optimalizalva hogy mind a 8 magot ki is hasznalja.

    Amik AMD altal tamogatottak azok tutira, es ott jol kihajtja a 290x-et is, ami NVidia altal tamogatott jatek, ott kel intel proci meg nvidia kartya, hiszen nekik az az uzletfilozofiajuk h szarul legyen kodolva a jatek es majd megoldjak erobol...

    Tegnap Warhammer 40k Dawn of War II-t neztem, de Mass Effect jatekok is jol mennek, ujjab jatekok is mint BF4, Crysis 3, Thief... sorolhatnam.Nekem ez a tapasztalatom, masok masmiert sirnak, mindenkinek megvan a hepije, tudd h mit akarsz a rendszertol es tudd h mit kapsz erte es ennyi.

    Jo teljesitmeny, jo ar, meg par evig rendben van a dolog, ha nagyon maximalista vagy a jatekok teren akkor meg masfele kell kacsingatni :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák