Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kopi91

    csendes tag

    válasz EnterR #42353 üzenetére

    ViZion
    Olvastam egy darabig :B , SöSöDö lesz csak nem most azonnal, táp meg itt jónak tűnik itt([link]) szóval asszem h marad
    EnterR
    A hűtőről én szépet és jót olvastam és csak 12k [link] . De meg győzhető vagyok, sőt meg is győztél. (THERMALRIGHT Macho Rev.A(BW))
    De a VGA...
    Teljes bizonytalanság GTX770 vs R9 280X között. De itt is a meg győztek oldal felé hajlok és kinéztem a MSI N770 TF 2GD5/OC-t. Teljesítménybe nagyon hasonló a 2 ahogy nézem. Remélem ez már megfelel :)

    [ Szerkesztve ]

  • Habugi

    addikt

    válasz EnterR #42353 üzenetére

    Azt mondod a béta driverek a Mantléhoz nem stabilak?

    Botrány, már egészen két hónapja kint van egy olyan API PC-re amivel 10éve nem tudott előállni senki és 60nap nem volt elég nekik. Holnap indulok is venni valami félreértés GTX-et! :DDD ;]

    Ez a melegedős 280x dolog meg nem tudom honnan jöhetett, ajánlom benézni a topicjába. Az MSI féle 280x-nek van olyan problémája hogy a VRM hűtése nem sikerült túl jóra és melegszik, erről tudok de a többi?
    Én múlt év végén morfondíroztam a 280x/gtx770 kérdésén és pont a hőmérséklet volt az egyik tényező ami az ATI mellett tartott, ugyanis ha valamiről elmondható hogy melegszenek azok a 770esek, lol. Persze ottvan még a 384bites memória busz, a nuku Mantle és még pár apróság, de mivel ez itt off, be is fejezem. :R

    Szerk.:

    (#42356) EnterR:

    Ebben a hozzászólásban ajánlom figyelmedbe a gpu-z fület: [link]
    Ez a leg alapabb 280x az összes közül kb. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák