Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Bloodaxe #29524 üzenetére

    Nah, írtam, h kérdezze meg milyen biossal jön, mert az régi chipsetes deszka, lehet, h olyan a bios, h FX procival meg sem moccan. EBBEN AZ ESETBEN a bios frissítés plussz pénz. Ha valaki ingyen megcsinálja, az egy dolog, de ha nincs otthon proci hozzá, vagy egy haver, aki kölcsönadja, akkor szerviz nem fogja jófejségből frissíteni.

    Örülnék, ha nem kellene magyarázkodni, mert az ilyenektől, hogy "csak egy kattintás", a jóember nem lesz közelebb a megoldáshoz, amikor összerakja és netán nem indul el. Phenom "korban" volt ilyen párszor, van annyi szervizes tapasztalatom, h nem szívatásból írtam neki, elhiheted.

    Erre most azt írod gondolom, hogy ha indul vele, akkor csak egy kattintás. Tény, DE nem ez volt a korábbi hsz-eim lényege, ha nem ment át sajnálom. Lesz@rom mit vesz, csak szerettem volna extra idegeskedéstől megkímélni a jóembert.
    A "bunkózás"-hoz annyit, h a Te szmájlis hsz-ed nem az volt? :U akkor sajnálom. Legközelebb vigyázok, ha építő jellegű hozzászólást írnak nekem, akkor ne reagáljam túl. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák