Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    MZperX75!

    Ezt a házat tulajdonképpen hozzám vágták, és amikor a nincs az úr, akkor csak úgy kell állni, hogy ne okozzon sérülést az ilyen. :D

    Kicsit elhúzódik ez a NAS projekt, de ezt a házat megtűri a feleségem is. Az előző egy igazi bontó szökevény volt, arra nagyon csúnyán nézett. :D

    Fogyasztáshoz nem írtam, hogy itt is 2x2 GB RAM van - igaz tulajdonképpen fölöslegesen, és a DVD-t lekötöttem, mert most nem kell. Van még egy 2 GB-os pendrive, arról fut a rendszer.
    A nas4free-ben van Power Daemon, aminek működése ott látszik, hogy a CPU órajele nem 1600 MHz, hanem csak 100 MHz :F . Amikor teszteltem akkor még freenas-t, akkor az AMD 5200+ esetén hallani is lehetett, hogy leveszi az órajelet, mert a CPU hűtö ventilátora is elhalkult. De kitudja, hogy egyébként mennyire sáfárkodik jól az árammal...
    Debiannal elvileg 18 W-tal járatta valaki a neten.

    Érdemes lenne egy Win7-es tesztet csinálni, de arra csak 7200-es vinyóm lenne egy 320-as ős WD....
    Majd felírom a listára. :D

    [ Szerkesztve ]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák