Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz sb #12408 üzenetére

    Így volt ez decemberben is, megvettem a G2020-ast meg az 1155-ös ITX lapot, tetszett, de nem tudtam, mit mutatna bő 2x annyiért az i3, megvettem az 1150-es lapot meg az i3-at, és ezt használom most. Tetszik, meg jó, de a rendszer a G2020-szal is hasonlóan pattogós volt, most jó 2 hónap elteltével lehet berakom a G2020 mellé ezt az SSD-t, és megnézem, érzésre hogy szalad..

    Az én problémám mindössze annyi volt, hogy ez az Athlon annyira új, hogy semmi infó nem volt a képességeiről, a 3dmark és egy superpi azért ezen az információhiányon átlendít, még megnézem a G2020-szal, aztán okosabb leszek, de nem csak én, szerintem itt mások is, hiszem mint mondtam, árban három lépcsőről beszélünk, 13.5K-18K-28K. Ha valaki az Athlon mellett dönt, azt nyilván annak fényében tudja későbbi kesergés nélkül megtenni, hogy itt esetleg pont azt a másik két alternatívát beszéltük ki, ami a boltban elérhető lett volna számára.

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák