Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Danex #2238 üzenetére

    Én sem kev erném a coin sztorit egy ember képességével. De annyiban maradhaunk, hogy mindennek meg kell érnie, és a világnak is meg kell érnie arra a dolgora. Tesle pont jó példa, mert jókor voltak jó helyen, 10 éve nem volt ennyire szem előtt a környezetvédelem, tehát megint cska az van, amiről én beszélek, megérett a világ is minderre, illetve a felhasznált technológiák már léteztek, így volt mihez nyúlniuk. Pont úgy, mint a pápaválasztásos fotón, régen alig volt fényképezős mobilja az ebereknek, ma más a nagyfaternek is az van. A jövőben meg bármi lehetséges. A tesla árfolyamot nézd a kezdetekkor. ha tehetnéd, visszamennél az időben, és bevásárolnál tesla részvényből meg biztoinból? Persze, nade ki tudta akkor, hogy ez fog velük történni. Én erről beszélek. Ha nincs tesla részvényed, akkor kívülről nézed a 10%-es felértékelődés, ha nincs most coinod, akkor kívülről nézed az egészet évek múlva.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Danex #2238 üzenetére

    "valós értéke nincs"

    Pont mint a BTCnek.

    "az árfolyamban csak lefelé van."

    BTC/ETHnál is már hányszor elhangzott ugyanez. :)

    "az új ryzen miatt megint lesz egy hype"

    Látom terjed a Frozen féle jön új cpu/vga kártya ezért feljebb megy az árfolyam csoda.

    Félreértés ne essék sztem is egy igazi shitcoin de 1.5éve még egy solana is az volt. 6éve még egy ETH is.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák