Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabos777

    tag

    válasz 2018 #913 üzenetére

    "Figyelni kell 1-1 bányászhatót" ezt nehéz kivitelezni, nem tudni melyik youtube celeb hypeolja túl adott coint, amitől lavina indul meg!
    Én már nézegettem RTM-et korábban, neki is feszültem csak épp hamar feladtam, cirka 20 perc után elengedtem. Pedig láttam benne fantáziát.
    Olvasgatva írták, hogy monero utód/tesó -ként jött képbe. Sajnos akkor valamiért nem akart működni a móka és hagytam, de most megint nekifutottam és minden elsőre flottul beindult.

    Mivel moneron pár gép már megy nálam, abból tapasztaltam, hogy milyen kínkeserves mire 1-et kikaparsz... nem véletlen ott is Ryzenek jól teljesítenek, ott! RTM előnye moneroval szemben most az, hogy tudsz egész RTM-ket bányászni "rövid" idő alatt. Még nem ott jár a nehézség, a munkagépek száma stb. Szerintem aki nagy tételbe kikapart az most csinálhatott belőle elég zsét 1 hét alatt, amíg megfutott a 8 centes :DD árat hogy a korábbi áramszámláit és hardverberuházást visszakapta. Most viszont jön a hullámvasutazás árfolyam terén, tehát jön a "tözsdézés" bika piacozás, medve piacozás, ki tudja milyen állatnevű hatások az árfolyamra

    Arra lennék kíváncsi, hogy a monero bányászat mennyivel esett vissza most, szerintem páran átállítottak jópár vasat RTM-re a nagyok közül is!

    Lényeg, hogy aki kapargat és kitart, kaparásszon. Aki megunja, márpedig itt hamar(abb) monero szintre jutnak a kaparási képességek, azok nyugodtan felejtsék el, ha csak ezt kaparásszák, sok babér nem terem nekik hosszú távon nyereség terén. Amit kiszedtek jól mentség wallet ügyileg és figyeljék hónapról hónapra az árfolyamot, akár még be is állíthatnak figyelést hozzá! Aztán megfelelő pillanatban (100 -200 dodonál), ami nem egy hét vagy hónap az biztos, akkor passzolja el! :C
    Ha mellette mennek a GPU bányászkodások, meg az asszonynak kell lábmelegítőnek a vas, szóval nem lényeg a villanyszámla, azok meg vigyék tovább kitartóan! Csak keményen! :W
    Talán mindenkinek jut egy lambo, nekem elég egy 911-es is! :D

Új hozzászólás Aktív témák