Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    sziasztok!
    a következő a helyzet, meguntam a nyári segédmunkát (igazából a legnagyobb gond, hogy mellette semmi szabadidőm nem volt, hajnali kelés, esti hazaérkezés), így összerittyentettem egy önéletrajzot. fater bevitte a céghez, ahol dolgozik (turbokat gyártanak), és mondta h rögtön szólt is két ménök, hogy jó lenne, ha tudnék velük dolgozni, segítségként, vagy valami asszisztensként. gondolom rám bíznák a piszkos részéta munkának, számítógépen pötyögni, ilyesmi. az önéletrajzomba nem írtam semmi valótlant, csak, hogy egy éve tanulok a bme-n.a tulajdonságokhoz fogalmaztam egy ilyen szép mondatot:

    Szeretnék minél több energetikával, gépészettel kapcsolatos szakterü-lettel megismerkedni, amely később segítséget nyújthat a szakirány-választásban, és abban,
    hogy minél jobb szakember legyek.

    ezek után kell majd jövőhéten bemennem egy interjúra. két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:
    1.: ha olyan időpontot mondanak, ami nekem pont nem jó (épp vizsgám van aznap), akkor inkább rakjam át kérdés nékül a vizsgát, vagy hivatkozhatok erre, és ebből is látszik hogy komolyan veszem a tanulmányaim?
    2.: ha esetleg oda kerül a sor, hogy már elképzelt összeget is kell mondanom, akkor mit lehet ilyen esetben kérni? jó esetben 2-2,5 hónapot tudnék ott dolgozni. ha ez is megfelel nekik mennyit mondhatok? én olyan netto 80-100k körül gondolom, javítsatok ki, ha nagyon el vagyok tévedve :B

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák