Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RushR6

    csendes tag

    Sziasztok!
    Aliról rendeltem már jó pár dolgot, de most morális dilemmába kerültem. :) Az egyik eladótól rendeltem 3db különböző típusú polírozó szivacsot (kemény, közepes, és nagyon puha) A lényeg, h a puhát nem kaptam meg, helyette még egy közepeset kaptam, csak más színben. Jeleztem az eladó felé, bocsánatot kértek és mondták, h küldik a jó szivacsot. 3 hét múlva megjött a csomag és persze kaptam egy ugyanolyan közepes szivacsot, hogy így most márt 2db legyen feleslegesen.
    Ezt is jeleztem feléjük.... majd jött a duma, h nemzetközi cég, drága a szállítás, tartsam meg a plusz szivacsot is nyugodtan, de már többet nem küldenek. De kaphatok kedvezmény tőlük, ha rendelek valamit.
    Mi tévő legyek? Már nem nagyon kell tőlük semmi, hiányzik egy puha szivacs a polírozásomhoz, cserébe van kettő felesleges. Dispute-oljam vagy csak adjak rosszabb csillagot nekik? Rendesek voltak h szó nélkül küldtek egy újat, de hát ha halászlét rendelek akkor ne finomfőzeléket adjanak már nekem... 1 szivacs 1000 ft ami itthon 2800 körül van, de már így is lassan 2 hónapja rájuk várok. Vagy nyeljem be ezt az összeget és törődjek bele, h benne van ha kínaiakkal bizniszel az ember? :) De akkor is hogyan értékeljem őket?

Új hozzászólás Aktív témák