Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8

    senior tag

    Hogyan kell eltüntetni a "Boom, a coupon just for you" megjelenő hirdetést, ami minden oldalbetöltésnél megjelenik? Be vagyok jelentkezve, már igényeltem a kupont, de nem tűnik el, állandóan be kell zárni, addig semmit sem lehet az oldalon csinálni, amíg be nem töltődik és be nem zárom, minden új oldalon.
    Reklámblokkolóval csak a képet tudtam eltüntetni, fehéren ugyanúgy megjelenik.
    (macOS, chrome - de az ios appban ugyanezt csinálja)

    Vagy csak nálam van ez?

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #23451 üzenetére

    2 termékről tudom bizonyítani, hogy pár napja még olcsóbb volt, mint az anniversary sale price lesz. És %-ban kifejezve nem is kevéssel.
    Persze sok olyan terméket is látok, amik tényleg olcsóbbak lesznek és jó vételnek ígérkezik.
    Én nagyon ali-zöldfülű vagyok a nagy veteránokhoz képest, de a józan eszem azt sugallja, hogy ne dőljek be agyatlanul minden sale pricenak márc 28-30 között és körültekintéssel kell vásárolni.

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #23459 üzenetére

    Privátba küldtem 4 terméket amit megemeltek az anniversary sale-re, rendelés screenshotokkal bizonyítva a korábbi árakat. A legpofátlanabb egy neves gyártó 544%-os emelése.
    Mindenki ésszel vásároljon márc végén az alin. :K
    V/ topikbeli munkáját pedig ezúton is köszönöm :R

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #23472 üzenetére

    Ok, áremelkedés szót szerintem el tudjuk engedni, ha már ilyen slendriánul használtuk.

    Nevezzük akkor úgy, hogy "drágább".

    Tehát anniversary sale alatt csomó terméket drágábban tudunk megvenni, mint előtte és utána. Mert kevesebb kedvezményt adnak rá a termék árából a promóciós időszak alatt.

    Nagyobb forgalmú időszakban kevesebb kedvezményt adni szerintem az egyik legősibb trükk.

    Emellett csomó terméket olcsóbban is meg lehet majd venni természetesen, tehát érdemes kihasználni a lehetőséget. Meg nagyon rosszul járni senki sem fog nyilván ha pár centtel vagy pár dollárral többet költ anniversary sale alatt mintha előtte vagy utána vette volna meg ugyanazokat a dolgokat - így is jó árak vannak alin.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz 8 #23473 üzenetére

    Bocs, itt arra gondoltam, hogy még az anniversary sale price is több lesz néhány terméknél, mint a sale price a promóció előtt és után.
    Most nézem csak hogy olyan példát hoztál, ahol az anniversary sale price kedvezőbb mint amit eddig fizettél, és pont ezekre a termékekre érdemes rárepülni, és ez teljesen korrekt árképzés!

    Amire én hivatkoztam, amikor anniversary sale price is több, mint az eddigi sale price.

    Nyilván pozitív példát hoztál, akkor már én is ide beírom a negatív példát, amit priviben küldtem neked, linkek nélkül: (mobilappos árakat írok az összehasonlítás kedvéért mert én is azon vettem)

    Pár napja vettem microsd kártyaolvasót $0.16 darabáron, most $0.26-ot fizetnék érte, az anniversay sale price $0.21 lesz (+$0.05)

    Orico mfi lightning kábelt $1.65-ért vettem 11 napja (official store), most $1.96-ba kerül és az anniversary sale price $1.74 lesz (+0.09)

    Aukey autós usb töltőt február 20-án $7.76-ért rendeltem (official store), most $8.48-at fizetnék érte a kasszánál, a hatalmas -46%-os pirossal kiemelt anniversay sale price pedig majd ugyanannyi lesz, mint amennyiért eddig adták, $7.76
    Alábbi képen látszik a price trend (webes pricetrend, én mobilappos árakat írtam).

    Belkin autós töltő $1.62 volt hónapokig (official store), most március 15-óta $14.21-et kell fizetni érte, és az anniversay sale price $8.82 lesz.
    Alábbi képen látszik a price trend (webes pricetrend, én mobilappos árakat írtam).

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    Azt hogy lehet megoldani, hogy ne kelljen 10 percenként újra meg újra belépnem a weboldalon?

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #25198 üzenetére

    Így van, ezt eddig is tudtam :DDD
    A kérdés nem erre vonatkozott.

    Szerk: de azért köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    Rendeltem 3 darab holdat.
    20cm helyett 5cm méretűek. Refund only-t jelöltem be.
    Dispute-ban most AliExpress döntése szerint vissza kellene küldenem. Még két napom van, hogy feltöltsem a visszaküldéshez a tracking számot.

    Csak ennek lejárata után tudok fellebbezni a dispute döntés ellen? (nem látom még gombot)

    Szerk: lecseréltem a képet, hogy a teljes dispute látszódjon

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #26094 üzenetére

    Igazából 3db 5cm-es holdat ugyanarra tudok felhasználni, mint 3db 20cm-es holdat - ajándék gyerekeknek.

    Nyilván nem küldöm vissza, csak a pénzt szeretném visszakapni, nem azért mert számít, hanem mert elvből utálom, ha ilyen nyíltan átvernek. Még mindig ugyanannyiba kerül, $0.09, de a "20cm" szöveget kivette a címből, már csak a leírásban van egy méretfelsorolás [link]
    Vehet aki akar, 5cm-es matricáért így is megéri.

    Tökmindegy mennyibe lett volna reális áron, nem azt kaptam amit ígért, annyiért, amennyiért ígérte, így adja vissza a pénzt, vagy legalább egy részét.
    Továbbra is veri át az embereket, annál kevesebbszer fogja megcsinálni mással, még ha csepp is tengerben.

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #26100 üzenetére

    Az eredeti kérdésemre tudod esetleg a választ?

    Btw méretválasztási lehetőség nem volt, csak a hold volt a termék a képek között is, ezt rendeltem:
    "20cm" "Large"

    De teljesen mindegy is, mint leírtam, sem a méret nem érdekel, sem az ára, az viszont igen, hogy ez a szemét, megtévesztő, undorítóan ügyeskedő eladó, aki 3176 ordernél jár a hazug termékével, igenis refundoljon, legalább részlegesen, és ne visszaküldéssel érveljen.
    Ugyanez érdekelne $0.00001 értékű és $1137 értékű terméknél is.
    Úgy gondolom, ez túlmutat van az ali-n "elfogadott" (megszokott) ügyeskedések keretein (tól-ig árak, legolcsóbb árú termék "elfogyott", állandó -56% engedmény, stb stb).

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #26105 üzenetére

    Köszönöm a választ.

    Mivel a képen láthatóan az "A" lett választva az lenne az 5 cm-es, elméletben akkor volt B és C is, mert nem lenne értelme 1 fajtához felsorolást tenni..

    És köszönöm, hogy meg akarod magyarázni, hogy volt más opció is.
    Nem volt. És a "Size: A" sem volt részletezve, sőt, ki sem volt írva, csak egy hold képe volt választható.

    Csaló, manipuláló, hazug eladó, az Aliexpress pedig asszisztál hozzá.

    A visszajelzésekből úgy látom mindenki másra számított:

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #26113 üzenetére

    Igen, a szerződési feltételek szerint járnak el amit én is elfogadtam.
    Azok szerint sokféleképpen el lehet járni. Ez van, amikor a vásárlónak kedvez, és van, amikor az ilyen eladóknak, akiket inkább gyomlálni kéne, mint a szerződési feltételek által adott lehetőségekkel segíteni.

    Várom majd a "or keep the item and agree a partial refund with seller." lehetőséget a dispute-ben.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

  • 8

    senior tag

    válasz V/ #26116 üzenetére

    A refund dispute nyitása utáni első lépés volt egyben az, ahol most tartok, hogy visszaküldést kér, sajnos nem tudok és nem is tudtam ezzel kapcsolatban sehova semmit beírni.

    Meglátjuk milyen opciót ad ha lejár a tracking szám határideje.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák