Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz csaszifaszi #20587 üzenetére

    Az elmúlt évek során te leszel a második akinek "feltörték" az Aliexpress fiókját. Nem egészen jellemző még nemzetközi viszonylatban sem.
    A banki elszámolásodon egy AliExpress tétel van zárolt tételként? Vagy hogy történt a leemelés?
    A függőben lévő dolgaid ha már szállítva vannak akkor azok ettől függetlenül megérkeznek.
    Valahogy jelezned kellene az AliExpressnek, hogy nem tudsz belépni, de próbáltad már az elfelejtett jelszót?

  • V/

    Topikgazda

    válasz csaszifaszi #20608 üzenetére

    Nem tudsz visszajelezni, ha nem állíttatod vissza a fiókodat.
    Egyébként az e-mail címed az már nem kapcsolódik Aliexpress fiókhoz? Már kérdeztem, a jelszó kérés az nem megy?
    Itt is megpróbálhatsz belépni, jelszót kérni mert valójában ez lenne az igazi oldal az Ali-n
    Egyébként ha ehhez az e-mailhez van fiók, akkor vissza tudod szerezni, csak igazolnod kell az Aliexpress felé hogy tényleg a tied. Feléjük valami megkeresést nem indítottál?

    Én is sajnálom, de nagyon nem tiszta a dolog. Az Aliexpress nem így működik, hogy bepróbálkoznak különböző összegekkel, a bankodnak milyen védelme van, mert ha egymás után jönnek pénz lekérések és fedezet hiány miatt el vannak utasítva zárolni kellene a kártyát. Ezek szerint 4 vásárlási kérés érkezett az AliExpress felől és bankod simán kifizette?
    A bankos ismerősöd a számládat rögtön megtudta nézni és a más ismerősének szintén Aliexpress fiókját törték fel?
    Kérd a bankodnál a nem engedélyezett tranzakciók visszavonását, gondolom a banki ismerősöd említette "chargeback" eljárást.
    Őszintén leírom, nem hiszem el hogy az Aliexpressz fiók lett feltörve, hozzáfértek a gépeden a dolgaidhoz, a kártyád adataihoz és azután próbálkoztak pénz költeni. Ezt a részt is érdemes lenne vizsgálni.

    Nem írtad volt Alipay regisztrációd? Ha igen, ott is lehet kérni a nem engedélyezett tranzakciók kártérítését.
    Ha nem akkor meg nem kellet volna eltároltatni a kártyaadatokat.
    De hozzá teszem 5 éve használom az AliExpresst és nem tapasztaltam, nem olvastam fiók feltörést az elmúlt időszakban. Kettőtöket leszámítva azzal akinek a múlt hónapban volt ilyen problémája.

    Ma 3-szor vásároltam az AliExpresszen, minden alkalommal a biztonsági ellenőrzés után tudtam kifizetni a megvett árút.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák