Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz hevizms #38847 üzenetére

    Én a helyedben hivatalos panaszt tennék írásban, mert a vámosok szerint sem kell a 3514 Ft-ot kifizetni a 3543 Ft maximum miatt. Valaki valamit elnézett.

  • vandor01

    őstag

    válasz hevizms #38847 üzenetére

    csak ugy a vicc kedveert mert poenos csavo vagyok :DD
    szoval nem politikabol szolnek hozza...... :DDD
    a haszon a bevételel mindenek elott! :W

    posta allami ceg....
    mindenhol ki van adva parancsba hogy milyen szamokat kell hozni...... a parkolasi cegek..... a kerekbilincses..... etc... na most a posta szeretné bezsakolni a 3500ft-ját.... nem tartom kizartnak mikor az erteket illetoleg rezeg a lec akkor csak a szamok kedveert hogy meglegyen a havi bevetel kicsit "veletlen" kerekitenek az ugyon hogy ki legyen ra szabva a vamertek es akkor jogosultak bezsakolni a 3500ft-os ugyintezest..... ki szeret a semmiert probalkozni.... szoval vki valahol felfele kerekitett.....

    DHL ugyanaz!
    amit ok szallitanak EU-n kivulrol! szinte 99% ban vamkoteles (mert van mikor a szallitas dija tobb lehet mint a 22) es akkor ok is zsakolhatjak az ugyintézést mert nehogy vki azt gondolja hogy ok annyira de annyira be akarjak a torvenyeket tartani es az államkasszanak az afat beszedni.... nem nem az ugyintezesi dij! a tuti bevetél! Kivéve ha kuldo es DHL nek kulon megallapodasa van "AAAKCIOOO" ahol a kuldo terit valamennyit es ezert a DHL befurikazza a cuccot es leszallitja azt sarc mentesen...... vagy a vevo valoban az ertekhatar alatt fizetett es DHL raszaladt a cumira..... ilyen is lehet! A kinai hatar alatti ertekkel kuldi a cuccot ami valoban ertek alatt volt es a DHL futott egy felesleges kort a celzott orszagban es nem lesz ugyintezesi dij.... de ez csak 1% esély...

    vagyis szerintem...... :DDD :DDD

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák