Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz V/ #34642 üzenetére

    Elbeszélünk egymás mellett tegnap óta. Leírtam miért lett Closed ez a vásárlás.

    Lehet használni az új felhasználó kupont, de csak olyannak aki valóban új felhasználó (a kártyaszám legyen olyan ami még nem volt soha használva a rendszerben új.reg.+új.kártya=valódi új felhasználó), tehát még soha sem vásárolt az Aliexpressen, ezáltal a kártyája sincs benne a rendszerben, mert attól, hogy nincs megjegyezve a kártyaszám, nekik még a log-ban megvan és meglesz egy darabig.

    Nem értem a felháborodást egyébként, hogy miért kellene ezt külön leírni, nem vásárolgat az ember akárkinek a kártyájával csak úgy, mivel az egy privát dolog, az, hogy valaki szokott vásárolni akár itt akár paypal-on felvesz olyan kártyát ami nem is az övé, az ő dolga, de tiltva sincs. Csak annyi, hogy a kuponra így nem vagy jogosult, de nem tudom már tényleg, hogy magyarázhatnám el, hogy megértsd, hogy itt mi volt a probléma.

    Próbáld ki nyugodtan a folyamatot ha nem hiszed el.

    1. Regisztrálj egy fiókot, vegyél kuponnal vagy a 0.01-es közül valamit már egy régebben is használt kártyával. Closed lesz.

    2. Regisztrálj egy új fiókot, vegyél valamit ami mellé nem jár az új fiók kupon, (ugyanazzal az 1-es pontban használt kártyával) sikeres lesz a megrendelés (mert van ám olyan tétel amihez nem lehet igénybe venni a kupont, de gondolom ezt sem tudtad, kísérleteztem elég sokat, tapasztalatból beszélek).

    De zártam a témát, mert túl hosszúra sikeredett így is, kár volt belefolynom.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Új hozzászólás Aktív témák