Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz V/ #20634 üzenetére

    A bankban sem másolják le, ha nem engeded. Egyedül a közjegyzős hitelnél nem volt opció, bár ott sem sikerült alátámasztaniuk, hogy miért is nem elég ellenőrizni ami rajta szerepel. (csak természetesnek veszi az ember, hogy odaadja, és miért is mondaná azt, hogy nem, nem másolhatod le. pedig mondhatod)

    Természetesen van pp-m, elég régóta, sosem kértek tőlem igazolványmásolatot.

    Nade akkor nézzük úgy a dolgot, hogy én megszereztem kun béla kártyadatait és jól vissza is élek vele. Jön ám a csoda "fraud" kommandó. Beütöm gugliba, hogy "magyar személyi igazolvány" és annyi képet kapok, hogy most teljesen el is képedtem rajta. Átírom rajta a nevet (meg nyilván nem baba személyijét használom fel) és készen is vagyok. Hiszen semmilyen más adatot nem tud ellenőrizni. Ha ezzel készen vagyok, keresek egy mc/maestro/... kártyaképet amilyen kell, ott is átírom rajta amit kell és kész. Még nagy érzék sem kell hozzá ps-ben.

    Ez biztonsági ellenőrzés, semmi olyan adatot nem osztasz meg amivel ők visszaélnének.
    tehát az első részére fent van egy gagyi módszer ami cáfolja, a második részre meg senki nem tud biztosat mondani, bizalmi alapon kellene működnie.

    De igen le van írva:
    Each Member hereby represents, warrants and agrees to (a) provide true, accurate, current and complete information about itself and its business references as may be required by Alibaba.com

    Félreértés ne essék, nem azért estem be ide, hogy megmondjam az okosat, meg kötekedjek, csak ez így olyan meh. Ha annak tűnne a fenti akkor utólagos elnézést kérek.

    A problémát úgy orvosoltam, hogy nem cartba pakoltam, hanem egyesével vásároltam.

Új hozzászólás Aktív témák