Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    válasz openstage #20741 üzenetére

    Azt hiszem,megintcsak kijelenthetem: elég soxor próbáltam meg kijavítani,átfogalmazni,közérthetőbbé tenni azt,amit mondott..igyexünk mi is türelmesek lenni,de sajna van az a pont,ahol mindenkinek elszakad a cérna..

    Számítógépek világa: nem vonom kétségbe a tudását..(szerénytelenül mondhatom 40 éves fejjel: 17 évesen kezdtem el összerakni egy 286-ost,azóta vagyok ebben a "világban".. ).Elhiszem,hogy meg akar tanulni mindent,amit csak lehet..azonban ez ne menjen annak a rovására,hogy mások telója tégla lehet..Szerintem voltam/vagyok olyan viszonyban vele,hogy nyugodtan írhat privit,bármilyen ötlete van..igyekszem válaszolni. Kérdezd meg Bagyuszt vagy Keeperv-t,hány privát beszélgetésünk volt/van .. nagyon sok mindent én is csak privátban kérdezek meg,mert nem akarok nagy hülyeséget írni ( így is soxor sikerül :DD ) .

    Első lépésként a fórumozás "illemtanát" kéne megtanulni,a pontos és helyes megfogalmazást és a gugli használatát ( :D) . Ha ezek mennek,akkor szerintem nem fogják a moderátorok sem és a többiek sem "bántani"..

    / Nézd meg HelixP-t: Ő sem hiszem,hogy a rajongója,mégis elismeri,hogy fejlődött Big..Itt mindenki igyekszik tárgyilagos maradni,amíg az a bizonyos cérna tart../ ( Bocsi Helix,hogy Veled példálózom :R ,lehetne pucz is akár.. :DD )

    Szerintem túlbeszéltem a témát, ennyi off elég lesz.. :R Respect mindenkinek..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák