Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaosz86

    aktív tag

    válasz helixP #20527 üzenetére

    Szia!

    Nos most hogy nézegettem,a fényerő szenzor tényleg működik csak kissé lassan reagál.

    A scrollozásról annyit még, hogy érdekes módon más appokban nem vettem észre ezt a pattogó hibát, csak az opera minit teszi használhatatlanná. A gyári böngető is szépen scrollozik pl.

    Az akksi merülés az nekem azóta kriminális, mióta a h1n1-et feltettem, azzal kezdődött el, és azóta is tart, hiába rakom újra a gyári romot, vagy a májusi stock clean ics-t. Előtte wipeolok mindent amit kell és lehet.
    Ma reggel 6.15kor vettem le a töltőről és már 85%-on van csak.

    Amit még nem értek, az az, hogy a kezdőoldalra kipakolt appok közül néhánynak nem írja ki a "rendes" nevét. Pl xabber esetén az ikon alatt com. xabber.... a névm és hajlamosak eltűnni is egyes indító ikonok.
    Újra kellene telepíteni ezeket az appokat?

    Az oprendszer az win 7 pro 32 bites. Szal ha leszedem az OTU-t revo uninstaller-el mondjuk, akkor fel fogja ismerni? na majd este megnézem, köszi a tippet.

    Még valami, itt van mód a háttérfolyamatok korlátozására illetve a gpu gyorsítás ki/be kapcsolására mint ahogy azt az icsben is lehetett?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák