Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    Topikgazda

    válasz Peat;) #29042 üzenetére

    Tetra 1200-am is van használtam vettem 4 éve. Mindenütt folyt belőle a víz, kicseréltem a tömítéseket azóta tökéletes.
    Vastag, minőségi műanyagból van, szerintem eltörni se lehetne, nem is értem hogy tudták eltőrni bármelyik részét.
    Hamarabb fog ereszteni mint eltörni. Sok fórumon vagyok műagyag repedést sehol sem hallottam.
    Itt 37 ezer az ára.
    Én bátran ajánlom.

    32 ezer könyékén van 4 év garival Atman cf 1200 is azt is tudom ajánlani. A régiek biztos jók de már van az Atmannak is új típusa arról nem tudok véleményt alkotni. 200 literre ezt a típus is tökéletes.

    A feltöltő pumpát el kell felejteni nem szabad használni mert csak egy hibaforrás, és a tömítéseket kezelni kell szétszedés után és évekig nem lesz bajod a szűrőkkel.

    E 1502 én nem vennék az ára miatt ugyanannyiért van E 1901 is még itt ott, nálam egy 600 literest szűr az amlített Tetra 1200-al. 3 éve vettem 3 alkalommal volt takarítva, nagyon erős szűrő takarítás előtt még mindíg 600 liter / óra vizet mozgatott egy év elteltével.
    A fogyasztása 20 watt, a feltüntetett 35-vagy 36 helyett, ezt máshonnan is megerősítették, nem csak nálam ennyi.

    A JBL 1901 itt 55 ezer, olcsóbb mint máshol az új JBL 1502.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák