Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz And #4033 üzenetére

    Nah, hagytam jó 5-6 órát rajta, nem változott semmit, utána levettem, és refresh-t újraindítottam, és máris elkezdte tölteni. Ez most Töltő Hibája, vagy az akksijé?

    Tegnap indítottam 2es és 4es cellán refresh-t reggel (1-3ason is ment, csak ott félidőben cseréltem), mikor megjött a töltő. Szépen sütögette ki és töltötte fel, viszont valamiért mióta felébredtem, 2000mAh-s akksi amit ezer éve nem használtam, mert pár nap alatt lemerült. Most 1635 és 1725mAh-n megrekedtek, és 4eset tölti 500mAh-val, mert írja, és a 2eset meg kisüti 250mAh-val. Viszont ami érdekes, hogy fikarcnyit sem változik a mAh érték. Se fel, Se le, és egyik sem írja, hogy FULL. Ez megintcsak töltő hibája? Vagy általános hülyesége IPC-1L-nek, és csak várnom kell pár órát, hogy magához térjen?

    Mert voltak még érdekességek. Pl Discharge Refresh programot indítottam, és 1es és 3as cellán lévő akksikat nem töltötte fel rendesen, és pár óra alatt azt írta, hogy FULL. Azt hittem akkor ez kuka akksi, de most próba cseresznye beraktam simán CHARGE-ra és most ott járnak, hogy 1175 és 1138 mAh. Most ez vagy azt jelenti, hogy über jó minőségű maradt az ENERGIZER akksija 5 év után is (amit kétlek) vagy hogy valami nem okés töltővel, vagy szimplán túlreagálom, és még nem tapasztaltam ki eléggé. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák