Hirdetés

Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz djtoomi #3062 üzenetére

    ez kesz, elkuldesz egy mas markaju, uj helyett hasznalt, megbutykolt kartyat 2e forinttal dragabban, es meg neked all feljebb, hogy "de hat ment egy orat a 3dmark nem? akkor mi a gond" lol :). komolyan teged egyszer nagyon meg kene agyalni es mikor panaszkodsz akkor artatlan arccal kozolni hogy ja bocs tudom kicsit elszurtam, mert egy helyett harom bordadat tortem el es ehhez az UJjam helyett moddolt szoges kalapacsot HASZNALTam, de ezert nem ram kell haragudni, csak biztosra akartam menni. a tortenethez szorosan kapcsolodik, hogy elotte a kalapacs egy oraig uzemelt hibatlanul, tehat ha valamivel gyanusitanak, az kb szemelyes sertes.
    remelem erezheto a nuansznyi kulonbseg, de leforditom neked, eladtal egy darab szennehuzott szart ami meg utolso erejevel uzemelt par orat, mikor egy uj,mas markajutermeket igertel, es meg te pattogsz, hogy nem erted mi ez a felhaborodas, hiszen mukodott egy orat..nevetseges. nem irt mar valaki moderatoroknak? mehetne youcancanon utan a sullyesztobe.

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Aktív témák