Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • gaborozzo

    csendes tag

    Hello!

    Fekete pontot kérek box667 nevű 35!! napja regisztrált újoncnak. Hogy miért? Konkrétan lehúzott 12 rugóval.

    Vettem tőle egy 500GB-os HDD-t pár napja, amit privátban lebeszéltük. Még meg is kérdeztem, hogy van-e valami baja. Persze a válasz az volt, hogy nincs semmi baja. Ez a hirdetése amiben az 1 hét próbagaranciát is írja. Mivel sentinel képet is tett fel ide ezért lecsaptam rá, gondolván alig használt. Mikor hazavittem és rádugtam a gépemre persze se kép se hang, fel sem pörgött a vinyó.
    Saját jóhiszeműségem miatt van, hogy a sorozatszámot nem jegyeztem fel még a találozó előtt. Természetesen az átadott HDD széria száma tök más mint a sentinel képen és ezt csak otthon vettem észre. Másnap már a hirdetést is törölte.

    Még csak 4 nap telt el a biznisz óta de kiírom ide a nevét nehogy más is belefusson.

    Már másnap hívtam de természetesen vagy ki van kapcsolva a telefonja vagy nem veszi fel. Email-re, SMS-re, privát üzenetre nem reagál.

    Szóval ez nem is feketepont hanem csalás, én meg benyeltem :(((

    u.i.: jó az arcmemóriám, úgyhogy ha összefutok vele valahol tuti kiverem belőle a 12 rongyomat, a betört pofáját meg lefényképezem és felteszem ide a sentinel képe mellé

    Felfüggesztve

    [ Módosította: Oczu ]

    Gabe

Aktív témák