Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackdog

    csendes tag

    válasz BigBadPlaYeR #458 üzenetére

    Kösz a gyors választ! Szóval a helyzet az, hogy én TV-re szánom, azaz asztali DVD-vel kellene nézegetni. Persze emiatt én is TV-n tesztelgetem. Azt nem tudom, hogy unokatesómnak speciel milyen TV-je van, de én az itthonin egy 32''-os LCD-n próbáltam. A számítógépemhez is LCD monitor van.
    Valahogy az az érzésem, hogy a szemcsés kép a ''csikozás'' mentén/miatt jön létre. Ezért kérdem, hogy nincs-e valami ''csíkozás''-mentesítő effekt. Szerény tudásom szerint minden kamera úgy működik, mint az enyém, azaz a DV-kimenete deinterlaces. Mégis ha megnézek valami jó minőségben felrakott videót, pl. asszem itt volt valami ''láb''-téma http://www.daazo.com/film/2b8fbdea-380d-102a-868e-000e2e531ae0/ ami szerintem kiváló képminőségű. A ''nagyok'' hogy csinálják? Nekik jobb kamerájuk van?

    Persze, tudom, hogy romlik a minőség, de akkor is... :((( Szeretném a legjobbat kihozni.

    Steady Movie a remegést próbálja megszüntetni a kamerázás közben. Ez nekem inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel történt. Azért írtam, hogy hátha emiatt lesz rossz.
    Márcsak azért is, mert a videó elejére raktam bevezető részt, ami elsősorban a beszkennel ballagási meghívó a fényképpel együtt. Ezen a részen persze nem szemcsés a kép, csak a rögzített videó konvertált részén.
    Célom egy DVD-lemez készítése. Mit jelent az hogy ''Max megáll egy szinten, ha tömörítetlenben hagyod''?

Új hozzászólás Aktív témák