Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz *Ropi* #26188 üzenetére

    Nem csúcsmodell van, hanem egy speciálisan képszerkesztésre "elfuserált". fél terás SSD-vel, egy I7 procival, egy két éve felsőkategóriás VGA-val és 8GB RAM-mal. A legjobb benne, hogy bárhova magammal vihetem, fél Európát bejártam már vele és az épp aktuális képeket még azelőtt el tudtam készíteni, mielőtt hazaértem. Ez még az utolsó 2018CC-vel is tökéletesen, akadásmentesen ment.
    Lenne lehetőségem továbblépni (már ha továbblépés, mert azért a 2019CC-ben olyan egetverő új dolgokat nem láttam, már ami engem is érint), de ha ettől még az alapvető funkciók is évtizedeket lassulnak vissza (pl. a program betöltése - a szűz programé, nem pluginokkal telerakott - is tízszer annyi idő, vagy egy -5 megás JPG megnyitása is egy örökkévalóság, a Camera RAW elindítása szintén), akkor inkább hagyjuk. Arra voltam kíváncsi, van-e az új PS verzióval valakinek már gyakorlati tapasztalata. Ezek szerint nem sok.
    Köszönöm. :R

    (amúgy ez a felesleges kérdezősködni dolog szerintem nem ilyen egyszerű: ha van egy viszonyítási alap - amit nevezzünk 100 százaléknak, akár sebességben - akkor a 70 százalék azt jelenti, hogy elég sokat lassul, de ha 130 százalékos az új verzió sebességben, akkor 30 százalékot gyorsult)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák