Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz pufancska #17898 üzenetére

    Szia!
    Csak PS-re (munkára) lenne, vagy játék is? Amit én raktam össze melóra:
    ASROCK B75M-DGS alaplap (kijött az R2.0, már azt érdemes), CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 KIT (lehet több is, ha belefér), DELL U2312HM (kicsi glow van a sarokban, most vettem az utódját, a P2414H -t), FSP FSP400-60APN (minőségi táp, ha nincs dVGA, akkor elég, durva VGA esetén utána kell olvani), GIGABYTE GM-M6800 (szeretem ezt), INTEL Core i5-3550 3.30GHz 1155 (illetve ami árban belefér az i5 közül. Gyári hűtő maradhat, később érdemes cserélni), LOGITECH Keyboard K120, OCZ 120GB SATA3 2,5" Vertex 3 (vagy valami 64-128 GB SSD mindenképpen), SEAGATE 1000GB Barracuda Green 5400rpm (vagy valami adattároló HDD, NE Toshibát, ajánlottakból válassz), SHARKOON Vaya (egyszerű, olcsó, szellős ház).
    Később dVGA-val bővíthető, nem tuningos, de akár játékra is jó vas ez. Kb. ez 200k-ból kijön. Monitor egyéni, amelyik tetszik, de jóféle IPS-t érdemes azért. Ez kb. ár/értékben elég jó ma is, ha tudsz, akkor használt procit is nézhetsz, még jobb az ára. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák