Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0k0m_

    tag

    válasz Met #1514 üzenetére

    1. Nem tudják az anyagot hamarabb leadni, így 13-14 óra folyamatos munka után kellene még végigellenőriznem tartalmilag is és azonnal adom át lemezkészítésre, azaz nem tudok másnap frissen még egyszer ránézni. Aki rajtam kívül ellenőrzi azon minden hiba továbbmegy, megrendelőnek pedig már késő jóváhagyni. Ha már a másik ellenőrző személynek tudnék adni egy listát, lépéssort vagy valamit az jó lenne, de nem tudom minden hibára felkészíteni.

    2. Ezt pontosabban is megfogalmazhattam volna és perpill ez a legnagyobb bajom is. Én rakom össze több .indd/pdf/jpg fájlból egy ívre (egy részét én csinálom, más része küldött), viszont többször előfordult már velem, hogy a közel azonos nevű mappák és hirtelen ránézésre azonos munkából (ugyan abból kis változásokkal minden 1-2-3 héten új verzió készül), amikor feszített tempóban kell haladni véletlen egy korábbi kerül fel, nem az utoljára elkészített. Felül írni nem írhatom a régieket, mert meg kell lennie azoknak is. Hiába teszem át valami lehetetlen helyre, mert ha előtte valami mást már onnan kellett kiszednem, akkor az Indesign megjegyzi és az életbe nem fog feltűnni, hogy márc. 10. helyett a feb. 10. mappában állok és automatikusan dobom bele a rossz anyagot.

    Valamit nagyon nem úgy csinálok, ahogy kellene még lassan 10 év után se. :(

Új hozzászólás Aktív témák