Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Polemius #1039 üzenetére

    Semmi sincs kizárva, bár most kicsit agyfaszt kaptam a YouTube-tól, mert lenullázta a nézettségi adataim egy részét. Arról hadovál valamit, hogy január 11 és 15 között valami mobileszközről túlzott adatletöltés történt, ezért ebből az időszakból lévő számokat levonja a meglévőből. Így a 410 000 videóletöltés helyett most éppen 337 000 van, ami 73 000 levonást jelent, holott már decemberben is túl voltam a 400 000-en, nem tudom, mi a f*szt számol ez a szar Gógli. A gangam style-nál meg a webkamerába hokizó videóknál nyomja a milliókat. Engem meg csalással vádol, vagy maf? Nincs is mobileszközöm, az meg garantált, hogy nem én bámulom a saját videóimat.

    Ezt írja:

    „We experienced overcounting for mobile device views for many videos on January 11th through January 15th. We will subtract the excess views on those days soon.”

    Dögöljön meg, aki meghamisította eddig a számokat, most egy jó időre totál elvette a kedvem, hogy videót csináljak. Még ha partner lennék oszt pénzt múlna rajta, akkor megérteném ezt a csalást a számokkal. De nem vagyok partner, hótmindegy, hogy harmincezren, vagy háromszázezeren nézik. :((( :O

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák