Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz King Unique #7988 üzenetére

    A sima partíció visszaállítással pedig valóban csak óvatosan, illetve ez esetben nem (igazán) javasolt!

    Törölt partíciók visszaállítására szokták még emlegetni ezt a programot. Viszont ez visszaállításkor ír a lemezre és módosítja a partíciós táblát, így vigyázni kell vele! Nálam a Windows telepítővel való törlés után ugyan megtalálta az elveszett partíciót, de helyreállítani már nem tudta. Sőt, utána már a fentebb említett adatmentő szoftver sem találta meg. A bónusz pedig az, hogy restart után már a Windows 8.1 sem indult arról a lemezről, bootolásnál kapásból hibaüzenetet dobott...Utána USB-s házban sem ismerte fel egy másik gépen lévő Windows a rendszerpartíciót, lemezkezelőben "Nem lefoglalt" partícióként jelent meg. Még szerencse, hogy az eredeti megvan és ez csak a klón volt... :DDD

    Ajánlotta még valaki ezt a szoftvert is, ami szintén megtalálta az említett partíciót. De, mivel eleve fizetős és a recovery opció inaktív a demó változatban, így nem tudtam kipróbálni. Persze, lehet nem is baj, mert inkább az adatmentés a biztos, még ha így időigényesebb is a teljes helyreállítási művelet.

    [ Szerkesztve ]

  • liksoft

    Topikgazda

    válasz King Unique #7988 üzenetére

    Szervusz!

    A GDB esetében minden esetben a teljes felületi scan-t szoktam érteni. Hiszen az szed össze minden adatot, és ez alapján tud feldobni variációkat. Ez a legrégebbi "titkárnőbiztos" program, így ezt szoktam inkább ajánlani. Persze neki is lehet "banánhéja".
    A többi közkézen forgó változatokat egészen pontosan összeszedted.
    Régebben írtam, mivel minden program más stratégiára épül, a sérüléstől függően van amelyik jó rá, míg a másik nem. Ezért jó, ha van a "tarsolyban" 1-2 eltérő változat. ;)

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák