Keresés

Hirdetés

  • Shin Megami Tensei V: Vengeance teszt

    gp Közel három éven keresztül az ötödik számozott Shin Megami Tensei kizárólag Switch-en volt elérhető, az Atlustól megszokott bővített kiadás viszont már minden platformon elérhető.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Akár három Z Fold6 is érkezhet idén

    ma A Samsung elvileg készül egy kedvezőbb árú Fold modellel is, de felmerült még egy, harmadik verzió lehetősége is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz twollah #3316 üzenetére

    Szia!

    Nem baj, igazából jó ha tudom, mire számítsak, én tudom, hogy ennyi pénzért csodákat nem várhatok, de attól még lehet egy jól működő gépem. A hangot úgyis kivezetem külső hangfalakra itthon, úgyhogy ez annyira nem számít. A DVD író sebessége néha idegesitő lehet, de én viszonylag keveset írok (havi átlag 1-2 cd vagy dvd), szóval ki fogom bírni szerintem, ha egyebekben jó lesz.
    A döntött billentyűzetben nincs tapasztalatom, én a notebook.hu üzletében kipóbáltam egy 5920-ast, és az nagyon kényelmesnek tűnt elsőre.. nekem főleg azért, mert puha és rengeteget gépelek és hajlamos vagyok inhüvellygyulladásra sajna, szóval nekem ez gyógy-billentyűzet.. persze ezt majd a hosszútávú tapasztalatok döntik el.

    Köszi az eddigit is, ha lesz kedved és eszedbe jut, még írhatsz. Minden esetre örülök, hogy összességében elégedett vagy.

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák