Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz hanee #12703 üzenetére

    Így igaz. Annyival egészíteném ki, h a kijelző cseréért kell fizetni, ha véletlen garancia alá esik, egész pontosan 100€+áfa. Am én arra lennék kíváncsi, h egy laptopra mennyi hibásan kiadott jut, ill 1 éven belül mennyi lesz a hibás/hibátlan laptop arány, 2 éven belül, 3 éven belül.... (sztem vmi ilyesmi lenne a lista, az apple, dell lenne az elején, aztán lenovo, acer, hp, és utána, az msi, fujitsu siemens, toshiba...)

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • AstraP750i

    csendes tag

    válasz hanee #12703 üzenetére

    Igen ez a megbízhatósági statisztika tényleg vicces inkább jó szerencse kell hogy nefogj ki egy olyan gépet aminek vmi hws baja van.
    Nekem pl semmi bajom a samsung termékekkel még egyiket se kellett gariztatni (hdd,mp3 lejátszó,monitor,tv...) de barátoméknál már csak a samsung mikrohullámú sütő müködik. Volt tapasztalatom Asus C90-es notival amire szervizben aztmondtak hogy a memória hibas miután kétszer cseréltek benne ramot utána elgondolkodtak hogy lehet mégse az a baja és felfedezték hogy az alaplap memória vezérlője a gond. Én először kezdtem egy Fujitsu Siemens notival amin 4 év után jelent meg az első hiba de az sem annyira vészes a mindennapi használatban az svideo és vga kimeneten nem jön ki jel egyáltalán... gariztatni nem lett volna érdemes mert valószínü hogy többe került volna mint a noti értéke ezutan vettem egy lenovot amit a hosszas szervizelés után eladtam addig ujra használtam régi fujitsut és utána döntöttem úgy hogy veszek egy Acer notebookot mivel külsőre jólnézki és amikor kipróbáltam már akkor is tetszett. Az Acerben az a pozitivum hogy ahhoz képes miket belenem raknak olcsóbb mint a társai (Sony, Asus stb...)és nemhinném hogy olyan márkatlannak számítani a samsung lcd, seagate vinyo, sony akksi, samsung memória illetve nemérzem azt hogy nem minőségi lenne a készülék megmunkálása minden illesztés rendben van nemakar szétesni nem zörög nem kerreg nem vibrál a kép stb...

  • Stev

    csendes tag

    válasz hanee #12703 üzenetére

    Lehet hogy igazad van és csak én fogtam ki!
    Egyébként meg vettem hozzá külön még 2 év garikiterjesztést, nem is ez a gondom hanem az hogy már majdnem 2 hónapja nincs gépem :W

    LENOVO Z50-70(i5 4210U;HDD: 500 Gb+8 SSD;8 Gb RAM;-NVIDIA GF 840M)

Új hozzászólás Aktív témák