Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cock

    tag

    Sziasztok!

    Gondolom többen vannak itt akik új wint raktak Acer 5101-re a hozzáadott Xp Home helyett. Én is felraktam egy új Xp Pro x64 Editiont. Szuperül megy vele, drivereket hosszas keresés után mindenhez találtam, kivéve a modemhez, de ez most nem lényeges. Végül felpakoltam az acer progijait, ami a honlapon is kint volt. Nem tudom hogy az x64-es win miatt van e de folyton hibákat dob ki, tetü is lesz tőle a gép, és ráadásul nem is működik pl az aksikezelő progi: minden csúszka/gomb ki van szürkülve és nem tudok állítani rajta semmit. Igazából az egyetlen dolog amit használnék belőle az a proci órajel állítás, hogy mikor csak akksival használom a gépet tovább bírja. Minden mást be lehet állítani a Windows-os Power Options-ben de ezt nem. Valaki találkozott hasonló hibával, és sikerült megoldania? Igazából már az is elég lenne ha valaki tud egy másik progit amivel lehet a proci órajelét állítani.
    Másik problémám, hogy bár felraktam az összes acer progit, de a gyorsgombokra (pl e-mail, böngésző, Fn + akármi) nem reagál semmit. Tudja valaki milyen progi felelős ezeknek a gomboknak a működéséért, vagy hogy hogyan lehet ezeket működésre bírni?

Új hozzászólás Aktív témák