Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maul01

    csendes tag

    Ok en inditotam el ezt a vitat en azt el ismerem hogy nincs ingyen biztos bele van kalkulalva az arba minden gepnel de viszont nincs valasztasi lehetoseged hogy most linuxal vagy vistaval
    kered a notit mert ha be mesz egy boltba es veszel egy laptopot azon lass csodat ott a vista
    amikor en vasaroltam az enyemet hosszasan es korulmenyesen korbe nezztem a legtobb elektronikai uzletben de meg a tescoban is hogy milyen notit vegyek es az eladokal is beszeltem hogy en mas op rendszert szeretnek ra nem pedig vistatat ok nekem erre azt mondtak hogy nem valszthatok mert minden laptop vistaval van telepitve es nem tudok mas op rendszert valasztani meg op rendszer nelkuli notit sem tehat meg veszed ittt a notit otthon bekapcsolod es rajta van a vista es ismetlem magam lehet sot bizti hogy az arban bele van kalkulalva az op rendszer de nincs valasztasi lehetoseged mert ha kell ha nem rajta van a vista a gepen. Az arakrol en nem reg voltam otthon es korbe nezztem egy ket helyen es meg az interneten is hat az kell hogy mondjam hogy vannak kulonbsegek arban es nem szeretnek megint vitat elinditani azon az aron amiert otthon vesszel egy gepet itt kint egy jobban felszerelt( eroseb proci jobb vga tobb ram stb) kapsz mint otthon.Ezzek nem csak az acer modelekre igazak hanem mas gepekre is.Vannak nagyon sok akciok es ott meg olcsoban is ki lehet fogni egy gepet.Nekem is tetszenek az uj Aspire Blue gepek lattam mar eloben a kulso elegans es jol fel vannak szerelve (de nekem szemely szerint az uj Dell Studiok jonnek be) de ez itt az acer topic es az el szolasert 1000 bocs.

Új hozzászólás Aktív témák