Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Zedz #596 üzenetére

    Na ez a jó kérdés. Én is ezért parázok, mert a Formula is 175 cm-ig jó, én meg 174cm vagyok de semmiképp nem akarok kicentizni semmit. Jó kényelmes széket keresek ezért problémázok ennyit a dolgon mivel nem tudom mindegyik típust kipróbálni személyesen (pixel.hu-s dolog még kérdőjeles mert nem tudom mikor megyek bp-re).

    Azon viszont keményen elgondolkodtam, hogy árban ugye nagy a szórás: 280 eurótól 410 körülig. Viszont a specifikáció szerint mindegyik szék 22 kg, de mégis más-más méretekkel rendelkeznek. Ezt nem igazán értem, hogy hogy is van. Főleg ha az egyik szék nagoybb mint a másik akkor nem kellene nehezebbnek is lenniük?

    Másrészt meg ha csak a méret a különbség (amúgy persze nem csak az mert pl a hab mennyisége is különböző) akkor a nagyobb növésűek szívnak amiatt, hogy nagyobbak? Persze a dagik (no offense) tudnak tenni az ügy érdekében mert le tudnak fogyni ha akarnak de aki magas az nem tehet arról, hogy a szék háttámlája a tarkójáig ér. Szóval érdekes ez a dolog amibe most csöppentem és nekem, neked de másoknak is ezért nehéz dönteni. Az oldalukon szerintem sokkal részletesebb leírást kellene mellékelniük, hogy azok az emberek is dönthessenek akik nem tudják kipróbálni személyesen.

    Apropó a Maximum Series-zel mi van? Az oldalukon nincs semmi, nem tudom, hogy kifutott termék vagy mi lett helyette?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák