Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macman507

    aktív tag

    http://www.pcdiszkont.hu/elerhetosegeink

    Átba$ztak a hűtőpasztával, kettőt vettem, az egyiknél a műanyag csomagolás kicsit meg volt hajolva, nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, a másik úgy emlékszem jó volt viszonylag.

    2013, vagy 2014 nyarán történt ez.

    Személyesen mentem el érte, nemrég költözött az új helyre a cég, itt még nem voltam és kétszer megjártam az utcát mire megtaláltam a boltot, illetve épületet és szobát inkább... egy épület, olyan a bejárat, mint egy iskoláé, az üvegajtón csomó A4-es méretű papír kiragasztva, némelyik színes profin nyomtatott, na most egy fehér A4-es papírra volt kiírva feketével (szerencsére nyomtatva nem kézzel írva :D) a bolt neve, nem csoda hogy nem tűnt fel, mivel én a bolt logoját kerestem, méghozzá színesben. Szemléltetem Google Maps segítségével.
    Ezen az utcán mentem kétszer oda vissza, mire felfigyeltem erre az iskolának kinéző helyre.. és kíváncsian odamentem, hogy itt vajon mi lehet.
    Van portás, megkérdeztem merre van ez a bolt -> földszinten egy szobába irányított, majd ott átvettem és fizettem érte, aztán elhúztam a csíkot, mert már ömlött rólam a víz, mivel nyár volt, mikor máskor venne az ember pasztát? :D
    Már ott is néztem, hogy jé szürke paszta van benne, nem kék, ahogy a gyártó (!) honlapján is van. Ugyanattól vettem át a cuccot és fizettem (egy és ugyanaz a személy), akinek korábban is, mikor itt vásároltam, de erről később írok lejjebb. Furcsán nem volt beszédes ez alkalommal, pedig legutóbb az volt.

    Egyébként maga a cucc, hűtőpasztának nézett ki és működik is, tehát nem szürke kenőmájas volt benne.
    Otthon többször is megnéztem, hogy ugyanaz-e a termék, és igen, azt vettem és kaptam (legalábbis a csomagolását...), amit rendeltem, viszont benne tutira nem az volt, ami kellett volna, hogy legyen.

    Már korábban rendeltem innen, akkor még nem itt voltak, viszont olyasmit rendeltem, amivel nem tudnának átcseszni és észrevenném, ha valami nem jó, bár így utólag belegondolva, lehet átcsesztek azzal is és valami "hamisítottat" vettem akkor is, de mivel működik amit vettem (egy egérpad) és még mindig ezt használom, és árban sem voltak gyanúsan olcsóak nem gyanakodtam akkor még semmire, de mondom, lehet, hogy azzal nincs semmi gond.

    Ha esetleg magára ismerne az illető és még emlékszik erre, akkor örülhet, hogy nem jelentem fel vagy hasonló, viszont tutira balhéztam volna, ha a paszta nem működik és a gépnek annyi lesz.

    Tehát többet innen nem veszek semmit és senkinek nem ajánlom a helyet. Aztán, ha valaki szerencsét akar próbálni, mert éppen van valami jó árban, a fentieket figyelembe véve vegye meg amit akar.

    Ja igen, akinek nem esett volna le, a pasztát valószínűleg áttöltötték és valami olcsóbbat tettek bele.
    Aki mindezt elolvasta, annak most linkelnék ide valami enyhén erotikus tartalmú képet, de szerintem az adminok nem örülnének ennek :P

    [ Szerkesztve ]

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

  • macman507

    aktív tag

    válasz g@bo #1703 üzenetére

    A weboldalukból még nem sejti az ember, mert egész letisztult, jól kinéző weboldal, személyes átvételnél csodálkoztam én is, főleg, hogy arra számítottam, valami nagyobb, jobb helyre költöztek. Az előző helyen hegyekben álltak a dobozok, a helység közepén volt egy fa asztal, ott vettem át az egérpadot, de gyakorlatilag egy kisebb raktárnak va berendezve egy üzlet szintén az Árpád híd-hoz közel, mögöttem ott dobozolt épp valaki. Az egyébként jobban tetszett, mint ez az új kis szoba.

    Ezzel sajnos más kisebb boltoknak is ártanak, mert rögtön ők is gyanúsak lesznek és kevésbé bízik meg bennük az ember, pedig lehet, hogy van olyan aki nem trükközik így semmivel.

    [ Szerkesztve ]

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

  • macman507

    aktív tag

    Fura bolt (volt?) ez az Xplaza.hu. Tőlük rendeltem kb. 1 éve processzort/GPU-t, igaz, hogy utánvéttel, de minden rendben volt és azt kaptam, amit rendeltem és időben meg is jött minden.

    Elég durva dolgokat olvasni itt: [link].

    Állítólag most http://www.blackday.hu amit használnak, meg xplaza.hu helyett is 1-2 napig bejött egy másik oldal, kb egy hónapja, talán valaki más is látta.

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

Új hozzászólás Aktív témák