Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    válasz gabe_ #2541 üzenetére

    Igen, az irodaházi dolgozóval tudtam beszélni tegnap is, a pénzügy még mindig nem találja a tranzakciómat annak ellenére, hogy Ő is megerősítette, hogy látja a kivonatomon a tételt és legszívesebben kiküldené személyesen, de a pénzügy rábólintása nélkül semmit sem tehet. Megbeszéltük, hogy törlöm a rendelést, elállok a vásárlási szándéktól, úgy tekintem, hogy a "kifizetett termék nem érkezett meg" és chargeback-el fogom visszakérni a pénzem. Próbált jönni szegény a hivatalos dumával,hogy ha elállok, akkor 14 napjuk van visszautalni az összeget, de arra a felvetésemre, hogy "mit akarnak visszaküldeni, ha épp az a probléma, hogy nem találják a pénzt?" nagyon nagy lett a csend. Szóval abban maradtunk, hogy mindent sztornózunk, a bankomnál el is indítottam az ügyletet. A pénz 100%, hogy vissza fog jönni, más kérdés, hogy a cégnek 60 napja van ez ellen kifogást emelni utána. Mondjuk fogalmam sincs milyen indoklással tudnának védekezni.

    Megkoronázva a napot az ügyintézés után bementem a városba és megvettem az órákat, mert ugye már mindenhol van raktáron. :D

    És mint minden rendes filmsorozat végén:
    "folytatjuk..."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák