Hirdetés

Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    válasz Keitaro #11 üzenetére

    ''Tildy : mi bajod a westel ügyfélszolgálalátval?''
    Én elmondom a saját bajomat:
    Dominós voltam, kb 98-ban, amikor még csak 9000-es feltöltés létezett, és én 30 ropit kerestem, bből fizettem a 12000-es albérletemet. Már a szerződés megkötésénél keserű volt a szám íze, miután az új Dominó csomag feltételeit úgy mondta el a köcsög ügyfélszolgálatis (Nyíregyháza, Szarvas utca), hogy majdnem feküdt a székben, és közben egy kézzel végig vájta a szemét. Kultúráltan rászóltam, hogy jó lenne, ha normálisan próbálna velem viselkedni, mert mégiscsak ügyfél vagyok. Erre 2 percre abbahagyta a szamkivakarást.
    Megvettem a Dominó csomagot. Első feltöltés (9000 Ft) - nem működött a kártyán lévő szám, a pénz nem került fel a számlámra. Bementem ugyanabba az ügyfélszolgálati irodára, és mondam, hogy gáz van. Erre azt mondták, hogy mutassam a blokkot. Mondtam, hogy az már nincs meg. Erre azt mondák, hogy az az én bajom. Én mondtam nekik, hogy 30 ropiból nem futja még egy kártyára, erre ők kárörvendően annyit mondtak: ''Szorri.'' Persze hogy elküldtem a kurva anyjukba őket. Következő hónapban átmentem a Pannonhoz, és a büdös életben vissza sem nézek a mocsok westelre.

    Ennyi.

    I don't fit in. I fit out.

Aktív témák